WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Fastport a.s.

Aktualizováno:
18.10.2009
 

Služby společnosti Fastport a.s. Jsou určeny pro celý segment trhu. A to jak datové, hlasové, tak i produkty digitální televize IPTV s tím nejvyšším rozlišením 1080i.

Pro domácnosti je určen produkt Home. Tento produkt je poskytován převážně na optické datové sítí. Uživatelům přináší ty nejkvalitnější služby bez omezení přenosu dat s přenosovými rychlostmi od 2 megabitů/sekundu (Mbps), až po 100 megabitů/sekundu (Mbps) a digitální IPTV. Dále také možnost pevné telefonní linky VoIP bez nutnosti paušálního poplatku.

Produkty Business jsou určeny pro středně velké podniky, ale i malé kanceláře (SOHO) a živnostníky. Tyto služby společnost poskytuje na technologiích pracujících na frekvenci 5,4GHz. Jedná se o technologie Motorola Canopy a Mikrotik.

Produkty třídy Enterprise jsou určeny pro nejnáročnější uživatele datových služeb.
Svým zaměřením jsou určeny pro velké společnosti s důrazem na oboustranný tok dat v poměru 1:1 (full duplex) a pro ISP provaidery. Služby jsou poskytovány na radioreleových spojích pracujících v pásmu 10,5GHz, 18GHz a 24GHz a to s přenosovými kapacitami 16Mbps, 32Mbps, 66Mbps 100Mbps na technologiích ALCOMA a 200Mbps, 400Mbps a 800Mbps na technologii Dragonet.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.192.48.196 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: