WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu

Poskytovatele SR »

« Poskytovatele ČR

Nejnovější recenze

JON.CZ s.r.o.
16.08.2018 ★★★★★
wifi po domě i zahradě!
Mám od nich novou wifi po domě. Jedno zařízení a signál mám i na zahradě. Paráda věc. Doporučuji. Vomáčka, Poděbrady

reakce poskytovatele:
16.08.2018
Dobrý den, pane Vomáčko, děkujeme vám za reakci. Těší nás, že jste spokojen. S přáním hezkého dne JON.CZ

AmigoNet
15.08.2018 ★★★★★
Já si platím VIP+NBD
Je to jak s pinglem v hospodě, dyž mu dáváš dýška tak se snaží a nikdy nejsi na suchu. Takže si platím 50 za měsíc navíc, směšný drobný v dnešní době a ten přístup je fakt znát.

CBCNET.CZ
15.08.2018 ★★★★★
Maximální spokojenost
Využíváme služeb společnosti už mnoho let k plné spokojenosti - optická linka včetně IPTV s rychlostí 60/60 Mbit. Snad jen, kdyby se opět zobrazovaly detailní údaje o každém programu v popisu, ale to je nepodstatný detail, který nemá vliv na funkci.

METRONET s.r.o.
13.08.2018 ★★★★★
Perfektní připojení
Nejlepší připojení které tady v obci je za bezkonkurenční cenu. Mám xDSL 100/10 a rychlost je stejná 24h/denně.

JON.CZ s.r.o.
13.08.2018 ★★★★★
Za mě v pohodě.
Zkušenost cca 9 let. Vše v pohodě. A když se něco pokazí, snaží se to rychle opravit. Bezva věc, že se starají o stávající zákazníky. V rámci vývoje na trhu mi navyšují rychlost internetu stále za stejné peníze. To jsem dřív nezažil. Děkuji!

reakce poskytovatele:
16.08.2018
Dobrý den, děkujeme vám za váš názor! Jsme velmi rádi, že jste spokojen s našimi službami. I nadále se budeme snažit být poskytovatel kvalitních služeb. JON.CZ

AB-NET s.r.o.
13.08.2018 ★★★★★
Naprostá spokojenost
Vše funguje jak má, poud dojde k drobnému výpadku technici to na podpoře již řeší když volám a do pár minut je vše v pořádku. Nemohu s si stěžovat a budu rád když to takhle bude pořád.

AmigoNet
11.08.2018 ★★★★★
Naopak VIP je super!!!!
Naopak, je super že můžu mít lepší prioritu, existují lidé, kteří raději zaplatí v letadle business třídu, nechce se jim mačkat v turistické, a fakt si nemyslím, že by každý létal jen v business. Naopak v business neletá víc než pár procent lidí, ať si to zaplatí, když na to mají. Komunistického rovnostářství tady bylo už dost. Všude kolem nás je tlak na cenu a ta vede jen k tomu, že mají výrobky a služby víc a víc horší kvalitu. Salámy kde není maso, džusy kde je jen cukr a voda. Je jasné že valná většina lidí chce šetřit a platit menší cenu. Ale já jsem rád, že si mohu připlatit za lepší a rychlejší servis a lepší prioritu. Stejně tak si mohu koupit salám ve kterém je 98% masa. Nechci žrát rozemleté kůže a kosti jen proto, že je to "specifický požadavek trhu", tedy v překladu proto že většina národa je banda ublížených chudáčků, která by nejraději šetřila na všem a všude. Chci si připlatit, protože na to mám, takže za mě SUPER. A strach, že si každý koupí VIP? To je hodně mimo realitu. Rozhlédněte se kolem sebe, fakt máte pocit, že kebab nebo další vietnamské sračky nikdo nejí, protože si může koupit kvalitnější jídlo. Jen na tomhle je vidět jak jste úplně mimo.

STARNET, s.r.o.
11.08.2018 ★★★★
spokojenost
jsem u Stárnetu teprve asi 2 týdny,ale zatím jsem spokojen s rychlostí a stabilitou ani jeden mikrovýpadek,občas ve špičce to jede pomaleji ale jen zřídka. http://www.speedtest.net/result/7543580557 http://openspeedtest.com/results/22779572 na speedtestu a rychlost.cz je rychlost podhodnocena nejpřesněji mi vycházi opespeedtest kde hodnoty souhlasí s reálnou rychlostí stahovaní. já děkuji za kvalitní připojení Starnetu ve Znojmě.

AmigoNet
10.08.2018 ★★
Nedomyšlená služba
AmigoNet mě docela zklamal. Internet v oblasti Střekov a Brná je velice rychlý, a proto jsem ho doporučil ivšem ostatním po celém Ústí nad Labem. A spousty lidí díky mně k AmigoNetu přišlo. Nyní se ale ukázalo, že čím více lidí je připojeno na vysílač, tím nižší rychlost pro všechny. (Ano, jsem si vědom, že si mohu připlatit za VIP "odbavení", na druhou stranu, je toto to pravé řešení? Že mně se rychlost zvýší, ale zárověň se sníží pro všechny ostatní, což je pak přiměje také si připlatit 50 Kč za "VIP" rychlost? Co když si tedy více lidí připlatí za "VIP" rychlost? Pak to bude pro všechny pomalé. Nejvíce mě zklamalo to, že AmigoNet je vaňovská firma. Proto ani není pochyb, že ve Vaňově je ohromná většina připojena k AmigoNetu. Horší je ale to, že rychlost je tam naprosto příšerná i dopoledne. Opravdu nevím, co s tímto poskytovatelem bude dál. Doufám, že neskončí jako Vogelnet.

TLAPNET
09.08.2018 ★★★★★
Nový poskytovatel
Změnil jsem dodavatele internetu a funguje to skvěle. Nečekal jsem takový rozdíl. Petr P.

reakce poskytovatele:
09.08.2018
Pěkný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezké léto. Tlapnet team.

KOSTNET.CZ
08.08.2018 ★★★★★
Spokojenost
Po přechodu k novému poskytovateli Kostnet.cz jsem nadmíru spokojen, bezproblémový přístup, velmi solidní cena. Ani nevím, jak funguje jejich technická podpora, (zatím jsem ji nepotřeboval)

Fifejdy.cz
08.08.2018 ★★★★
Stahované soubory
Wifi funguje bezvadně. Relativně rychlá a dost oho utáhne. Mám však problém. Z nejakého důvodu mi za boha nejde stáhnout soubor nad 3 giga a podle všeho za to může poskytovatel. Co s tim?

KOSTNET.CZ
05.08.2018 ★
KOSTNET NENI INTERNET
nestabilni, predrazene ceny, jednou jsem si je zavolal, protoze jsem mel problem s internetem, prisli o 2 mesice pozdeji a snazili se to "opravit", jejich oprava fungovala zhruba tyden, pote jsem zase mel vysoky ping, maly dowload i upload, internet nekdy vubec nefunguje, co jsem slysel, tak to takhle dela kazdemu, kdo ma jejich sluzby. Okolo 18-22 hodinou internet neuveritelne dropuje, protoze KOSNET je nenazrana spolecnost, ktera udela o nekolik tisic smluv vic, nez ma vlastni kapacitu. lidi RADSI BYT NA DATECH, NEZ MIT KOSTNET, VYJDE VAS TO CENOVE I RYCHLOSTE LIP.

reakce poskytovatele:
07.08.2018
Dobrý den pane R.d.ň 3x se vám pokoušel kolega dovolat, ale marně, prosím kontaktujte podporu. "Připojení OK. Latence vznikají přímo v NB Lenovo při hře, kterou NB nestíhá kvůli nedostatku RAM a pomalému HDD. Podle hodnot ve hře, která se seká viz poslední návštěva technika. K té kapacitě, tak máme 40% volné.

MSC-NET s.r.o.
04.08.2018 ★★★★★
Výborný poskytovatel
Nabízená rychlost realitou. Od poptávky až po realizaci nemohu vytknout nic. Spolehlivý poskytovatel, technická podpora na vysoké úrovni.

STARNET, s.r.o.
04.08.2018 ★★★★★
luxus oproti minulému poskytovateli

JON.CZ s.r.o.
03.08.2018 ★★★★★
rychlý servis
v tomhle tropickém počasí se mi upekl na půdě wifi router, technik druhý den přijel, přepojil o patro níž a dal nový perfektní!

reakce poskytovatele:
06.08.2018
Dobrý den, děkujeme vám za vaši reakci, které si vážíme. S přáním hezkého dne. JON.CZ

JM-Net
03.08.2018 ★★★★★
Super rychle, bezpeoblemova, levne a kvalitni
Nemam absolutne co vytknout.

eHAMnet
02.08.2018 ★★★★★
Vřele doporučuji všem
Firma eHAMnet rychle,úplně a pro mne s největším pohodlím provedla připojení k internetu, technické problémy se signálem vyřešila promptně a všichni její pracovníci, se kterými jsem přišel do styku, jednali velmi přátelsky a ochotně.Ing. Průša na místě řešil mé požadavky a připomínky k mé plné spokojenosti. Obchodní podmínky firmy jsou oboustranně vyvážené a pro zákazníka příznivé a "přítulné". Firmu doporučuji všem. Ing. Jiří Drozd

Dobříš.NETwork
01.08.2018 ★
Nekupujte
WiFi nefunguje a cena je nepřiměřeně vysoká rychlosti.

reakce poskytovatele:
01.08.2018
Dobrý den, mám lepší nápad pokud chcete mít internet v pořádku - co nám takhle zavolat či napsat a pokud máte problém či nejste spokojen můžete to řešit přímo s námi :-) Náš servis totiž funguje, ale musíme se o konkrétním problému dozvědět. V paušálu máte i bezplatný servis a bude-li nějaké zařízení vadné, bezplatně ho vyměníme - tak se opravdu není třeba ničeho bát :-) jtomanek, info@dobris.net

PilsFree
27.07.2018 ★★★★★
Skvělý internet
Bydlím na Košutce a funguje to skvěle.

TLAPNET
27.07.2018 ★★★★★
Netík
Parádička funguje to skvěle a hlavně ta wifina co jsem dostala je fakt super. Petra H.

reakce poskytovatele:
27.07.2018
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Team tlapnet.

SilesNet
26.07.2018 ★★★★★
Zatim dobre poskytovani sluzeb, bez problemu

BAJAnet
25.07.2018 ★★★★★
Rychlost
Dobra cena a podbora

JON.CZ s.r.o.
23.07.2018 ★★★★★
slušný poskytovatel, spokojenost

reakce poskytovatele:
23.07.2018
Dobrý den, děkujeme vám za vaše hodnocení, kterého si ceníme. Hezký den, JON.CZ

JON.CZ s.r.o.
20.07.2018 ★★★★★
spolehlivé

reakce poskytovatele:
23.07.2018
Dobrý den, děkujeme vám za vaše hodnocení, kterého si ceníme. Hezký den, JON.CZ

Přehled obcí bez připojení

  • Bílá místa, tedy místa kde neregistrujeme žádnou nabídku připojení mapujeme v sekci Nepokryto.

Jak přidat poskytovatele?

Statistiky WiFi připojení v ČR a SR

  • ČR: Již 10638 obcí s pokrytím od 1432 poskytovatelů!
  • SR: Již 1845 obcí s pokrytím od 252 poskytovatelů!
  • více...

Články s Wi-Fi tématikou:

Jak postavit vlastní síť na malých městech

Důležité servery s Wi-Fi tématikou

Jak aktualizovat údaje?

  1. Vyhledejte si poskytovatele, u kterého chcete provést aktualizaci údajů. Na jeho stránce naleznete ve spodní části odkazy na aktualizační formulář.
  2. Pošlete nám email na wifi@internetprovsechny.cz s názvem poskytovatele a novými údaji.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.196.73.22 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: