WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu

Poskytovatele SR »

« Poskytovatele ČR

Nejnovější recenze

SMART Comp. a.s (NETBOX)
26.05.2016 ★★★★★
nejlepší provider ever
Férové jednání, skvělá zákaznická linka, dohoda vždy možná a stabilita k nezaplacení. Jsou na páteři a proto je jejich optika to nejlepší v ČR. Kéž by byli všude, to by celé DSL, Wifi a UPC šly do kaše během roku.

LWT JaryNet sro
26.05.2016 ★★★★★
Stabilní připojení i přes WIFI
Stabilní připojení přes WIFI za slušnou cenu. Měl jsem první problém a to s rychlosti. Brzda byla u mého wifi routeru, který technici během telefonického hovoru vzdáleně přenastavili a už zase funguje jak má.

STARNET, s.r.o.
24.05.2016 ★
odpad
přes rok na prd 10 telefonatu a žadná změna

Czela.net
24.05.2016 ★
Nic moc
Pry investuji do site a rozvoje. Realita je bohuzel jina. Par clenu ovsem bude tvrdit ze to neni pravda a ze pripojeni pres wifi je stejne jako pripojeni pres optiku!!! Podpora prislibila pomoc a informace a doted nic. Uz pracuju na jinem pripojeni ....

Kosmonet - komunitní síť Mnichovicka
24.05.2016 ★★★★★
Super!
Solidní jednání, perfetní služby. Mají perfetně řešenou zálohu a i když všem sousedům, kteří jsou u dvou různých poskytovatelů vypadl internet, kvůli nějakému překopnutému kabelu, mě Kosmonet stále fungoval.

TLAPNET
24.05.2016 ★★★★★
Rychlost optiky

NetOpen
23.05.2016 ★
K ničemu poskytovatel
- tento poskytovatel zaručuje každodenní výpadky (cca 10s - 2min. 20x denně, kolikrát i 40x) - hodně špatnou odezvu (průměr 80ms není problém se v některých dnech udržet i na stálých 150ms) - hodně neochotný personál na kontaktu: info@netopen.cz - velmi často nedochvilné ,,techniky", není problém i o 2hod. S pozdravem váš nedobrovolný ,,upsanec".

Redict.NET
23.05.2016 ★
otřesné
Kdyby existovala u nás jiná možnost, okamžitě odcházím ... nikomu nedoporučuji. Majitel nereaguje, nedá se mu dovolat. Přpojení je nevypočitatelné a velmi často laguje a nebo se úplně odpojuje.

újezd.net
23.05.2016 ★★★★★
Perfektni
Rychlost odpovida deklarovane rychlosti, ping pod 4ms.

a-net Liberec
23.05.2016 ★
nedoporučuji
Internet padá nebo je pomalý. Při navýšení rychlosti zvýšili i agregaci 1:20, což je šílené. Čekal bych za sluného počasí žádné výpadky, ale je tomu na opak. Na emaily odpovídají až po 3 dnech.

Pranet s.r.o.
22.05.2016 ★
Nikdy více
Poskytovatel příšerný. Výpadky velmi časté, už ani nepočítám SMS co píšu na Help Line. Co nejdříve odejdu. Služby příšerné a nikdy se nestalo, že když slíbí že se ozvou někdo zavolal. Nikdy více.

Cerberos
22.05.2016 ★★★★
super
Omlouvám se za předchozí komentář. Rychlost připojení OK. Online hry fungují bez problémů. Doporučuji všem.

UPC Česká Republika
22.05.2016 ★
neférové podmínky
s touto firmou mám špatné zkušenosti, při stěhování mně nechali platit na obou adresách, novým zákazníkům dají lepší cenu než současným, proto každý rok bylo potřeba přepisovat na někoho jiného, a výpadky svedou na Váš router, mají štěstí, že mají pokrytí tam, kde nikdo jiný není, pokud by byl, hned odcházím ...

proWiFi.cz
22.05.2016 ★★
Problematická stabilita
Byť rychlost připojení při testu dostahuje cca 1/3 rychlosti placené (pořád v mezím agregace), tak kvalita je podprůměrná. Videohovor přes Skype nebo sledování iVysílání je téměř nemožné na lince, kde speettest ukazuje 3Mbps down a 4Mbps up

BAJAnet
21.05.2016 ★
Katastrofa
Katastrofa v poslední době pomalé připojení a totální výpadky .Asi budu přemýšlet o jiném poskytovateli BAJAnet nikomu nedoporučuji !!!!

DaCoNet s.r.o.
21.05.2016 ★
Strašné připojení
Špatné připojení vůbec se nechce zobrazit stránka. Obrázky nebo krátké video se stahuje i deset minut nebo to úplně vypadne. Potřebuji pracovat na netu a takhle to nejde. Poskytovatel vůbec nereaguje na moje stížnosti ohledně připojení. Za 595,- je to vyloženě krádež peněz protože kvalita služeb je nulová!!! budu nucen změnit poskytovatele internetu a nejsem sám co jsem se mezi přáteli dozvěděl. Trpělivost přetekla.

BNET Internet
19.05.2016 ★
Nedoporucuji
Neustale nestabilni sit ping sileny kdyz hraju nic neresi neskutecne pomele misto 12 mb slibovanych mam 2 - 3 a to sem rad cokoliv snimi resit je neresitelne neustale vymluvy atd neskutecna nespolehlivost a pristup pokud mate jinou moznost kohokoliv jineho jen ne Bnet

Rousinovsko.net
19.05.2016 ★
NEDOPORUČUJI
Kvalita služby mizerná, servis na úrovni nula a díky nestálým (navíc neoznamovaným, a to ani na webových stránkách) výpadkům připojení jeden z nejhorších poskytovatelů, s jakými jsem se kdy setkal. Pokud si budete někdy vybírat poskytovatele, určitě tyhle přejděte.

reakce poskytovatele:
19.05.2016
Dobrý den, dovolím si komentář k Vašemu hodnocení. Pokud máte problém s připojením od naší společnosti máte možnost se obrátit na naše servisní oddělení(tel. 533 312 324), kde je možné jakýkoliv výpadek, či problém nahlásit. Naši technici se každému snaží vyjít vstříc a jakékoliv problémy, co nejdříve vyřešit. Pokud máte naléhavý problém, můžete prakticky kdykoliv napsat sms. Předpokládám, že jste nám nevolal, ani nepsal. Aspoň nevím, že by byl někde nějaký neřešený problém. Je mi to líto, ale pokud nám poruchu ani výpadky neoznámíte, nemůžeme Vám pomoci. Mnohdy se přitom jedná vyloženě o banality, které se vyřeší jednoduchou výměnou.

TLAPNET
19.05.2016 ★★★★★
Kabelové připojení
To je fofr super.

AB-NET s.r.o.
16.05.2016 ★
Zhoršení služeb - hlavně řešení problémů.
Jsem dlohodobým zákazníkem firmy, s poskytovanou službou jsem byl vždy spokojen. V poslední době se služba podstatně zhoršila. Již asi dva týdny řeším padání internetu. Oslovil jsem technika, který mi potvrdil že pády spojení vidí v historii a že vše prověří. To bylo asi vše,internet padá stále, technik se neozval a na e-mail nereaguje.

reakce poskytovatele:
17.05.2016
Dobrý den pan Kubo, od hlášení vašeho problému linku monitorujeme a snažili jsme se zjistit příčinu odpojování vašeho zařízení od sítě. Vzhledem k tomu že se zařízení někdy neodpojí celý den a pak se naopak odpojí několikrát denně je tento jev velice obtižně dohledatelný. Provedli jsme řadu konfigurací ve snaze zjistit příčinu. Včera jsme také provedli upgrade firmware všech zařízení, ale bohužel očekávaný výsledek se nedostavil a proto vás kontaktoval technik za účelem návštěvy u vás, neboť všechny možnosti z naší strany již byly vyčerpány. Věříme že technik, který k vám dnes jede problém vyřeší. Je nám velice líto, že vznikla větší prodleva v řešení vašeho problému, ale bohužel nebylo možné, s ohledem na typ problému, postupovat rychleji protože jev byl opravdu velice nahodilý.

Cerberos
16.05.2016 ★★
--- text hodnocení byl z důvodu osahu vulgarit odstraněn ---

inet4 s.r.o
16.05.2016 ★★★★★
Maximální spokojenost - vřele doporučuji
Maximální spokojenost po celou dobu užívání cca 4 roky, perfektní komunikace, poměr rychlost/cena super, rychlost odstranění velice zřídkakdy se vyskytujících problémů a to i v nočních hodinách. S předešlým problémovým poskytovatelem nelze srovnávat. Velice spokojeni jsou i moji známí, kterým jsem tohoto poskytovatele doporučila. Za mě samá pozitiva.

STARNET, s.r.o.
15.05.2016 ★
Nespokojen
Při prvním připojení to fungovalo jak mělo, ale po 2 dnech to začalo blbnout. Nejvyšší naměřená down rychlost 1.06 Mbps up je o něco lepší 6.12 Mbps. Na to, že mám tarif na slíbených 30 Mbps, tak to hodnotím velmi nedostatečně.

reakce poskytovatele:
16.05.2016
Dobrý den, obraťte se prosím na technickou podporu a dám to do pořádku. Děkujeme. podpora@starnet.cz - 380 427 437

Netdatacomm,s.r.o.
14.05.2016 ★
Úplně k ničemu
Dnes vůbec nefunguje, za rok xtý výpadek, ale vypadá to, že ještě nějaký ten pátek nepojede. Odezva žádná, napsat neumí.

Netdatacomm,s.r.o.
14.05.2016 ★★
už to není, co bývalo
Poslední dobou přestali dosahovat garantovaných rychlostí, takže místo nasmlouvaných 12 Mb se velmi často pohybujete někde mezi 4 až 8 Mb.

Přehled obcí bez připojení

  • Bílá místa, tedy místa kde neregistrujeme žádnou nabídku připojení mapujeme v sekci Nepokryto.

Jak přidat poskytovatele?

Statistiky WiFi připojení v ČR a SR

  • ČR: Již 10638 obcí s pokrytím od 1457 poskytovatelů!
  • SR: Již 1845 obcí s pokrytím od 252 poskytovatelů!
  • více...

Články s Wi-Fi tématikou:

Jak postavit vlastní síť na malých městech

Důležité servery s Wi-Fi tématikou

Jak aktualizovat údaje?

  1. Vyhledejte si poskytovatele, u kterého chcete provést aktualizaci údajů. Na jeho stránce naleznete ve spodní části odkazy na aktualizační formulář.
  2. Pošlete nám email na wifi@internetprovsechny.cz s názvem poskytovatele a novými údaji.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.224.96.57 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: