WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Airnet

Aktualizováno:
05.01.2015
 

Airnet je projekt, jehož cílem je poskytovat velmi kvalitní připojení k internetu co nejširším řadám obyvatel za cenově přijatelných podmínek. Síť Airnet je budována síťovými technologiemi na bázi IEEE 802.11a, b, g (WiFi) a umožňuje velmi rychlé propojení počítačů i celých sítí v blízkém i vzdálenějším okolí. Při instalaci WiFi technologie používáme zásadně kvalitní zařízení a komponenty renomovaných výrobců, u nichž je zaručena stoprocentní kompatibilita s přístupovými body sítě Airnet.

Naše základní nabídka obsahuje pouze jednu rychlost připojení. Nechceme totiž zatěžovat uživatele množstvím různých čísel udávajících rychlosti připojení, objemy přenesených dat či velikost agregace, ale nabízíme jeden základní tarif, jehož rychlost je dána maximální možnou rychlostí které je naše síť schopna dosáhnout.

Naším cílem není na rozdíl od velkých poskytovatelů internetu co největší zisk, považujeme ale za nezbytné nabízet veškeré naše služby ve špičkové kvalitě a usilovat tak o důvěru co nejširšího okruhu klientů. To znamená že nejen používat moderní a prověřené technologie, ale i přísně dbát na legálnost veškerého počínání - přísné dodržování podmínek licencí pro provoz vysílacích zařízení, nákup výhradně takové techniky, která je schválena pro provoz v ČR a důsledné používání jen takového software, který byl nabyt legální cestou. Všechno co děláme, porovnáváme s nejpřísnějšími požadavky kvality. Protože kvalita je věcí důvěry. A důvěra je pro nás vším.

Na rozvoji internetu v rámci projektu Airnet se podílí lidí, kteří této věci obětovali obrovské množství času a nezanedbatelnou sumu peněz. Přesto je před námi ještě mnoho práce.

Připojit k naší síti se mohou domácnosti, ale i firmy. Je totiž velice pohodlné a efektivní být připojen k internetu 24 hod. denně a přitom nepočítat čas, jako tomu bylo donedávna u připojení přes telefonní linku a nebo objem přenesených dat jako je tomu v současné době u některých jiných poskytovatelů internetu.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.227.48.147 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

cerberos.cz
www.summitd.cz

Reklama:

Reklama:

www.ujezdnet.cz