WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

StaMPinet

Aktualizováno:
17.01.2015
ISP-rating

Od roku 2002 Vám společnost Stampi přináší profesionální řešení v širokém okruhu souvisejícím s informačními technologiemi. Během této doby jsme se z malé firmy, kterých dnes velké množství vzniká, ale i zaniká, vyvinuli ve skupinu opravdových profesionálů. Jsme schopni řešit jakýkoliv problém, a to nejen propojením oblasti informačních a komunikačních technologiích.

Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která poskytuje služby malým i středním firmám. Našim zákazníkům zaručujeme nejen kvalitu, ale také rychlost, která je nespornou předností při plnění veškerých požadavků. Pouze zcela výjimečně řešíme servis u našeho klienta později než do dvou hodin od jeho nahlášení. Vedle rychlosti samozřejmě zákazník v celém mladém týmu společnosti Stampi nepostrádá spolehlivost, individuální přístup, vstřícnost a ochotu vyhovět i těm nejnáročnějším přáním.

V roce 2004 jsme pro naše zákazníky přinesli službu StaMPinet - optická a bezdrátová síť v Pelhřimově a od roku 2006 jsme zpřístupnili náš NONSTOP servis na tel. čísle 776 11 55 99.

Nabídku širokého sortimentu softwaru i hardwaru a služeb upravujeme podle aktuálních požadavků, jsme schopni rychle vyhovět i zcela specifickým zakázkám. V naší nabídce samozřejmě nechybí velký výběr z oblasti mobilní komunikace – notebooky, telefony, navigace. Můžeme Vás vybavit optickým či wifi internetovým připojením, ale také kamerovým systémem. Zabýváme se správou sítí, prodejem pokladen i tvorbou webových stránek. Můžete se na nás obrátit jako na O2 partnera i autorizovaný servis značkových počítačů HAL3000.

Dbáme na to, abychom pro jednotlivé klienty vybírali to nejlepší řešení, které vyhovuje ideálnímu poměru výkon/cena. Nabídku sortimentu a služeb stále rozšiřujeme a jsme tu pro Vás, abychom Vám poskytli kompletní servis se všemi potřebnými informacemi.

Výběrem naší firmy se svěřujete do rukou profesionálů a odborníků, kteří mají přehled v širokém okruhu informačních technologií a orientují se na rychle se měnícím trhu. Náš obchodní, technický a administrativní tým pro Vás připraví kompletní řešení včetně konzultace, prodeje, záručního i pozáručního servisu, upgradu i recyklace.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 52.23.219.12 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
/www.pranet.cz
www.pranet.cz