WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

SVT Group, a.s.

Aktualizováno:
11.08.2009
 

SVT Group, a.s., slaví deset let své existence a zároveň se stává nejmladším telekomunikačním operátorem v ČR. Cílem zakladatelů bylo vybudovat stabilní společnost, která bude zajišťovat komplexní paletu služeb jak v oboru informačních technologií, tak i telekomunikací. Společnost SVT Group se za dobu své existence stala předním a významným telekomunikačním operátorem a poskytovatelem outsourcingu IS/IT s celorepublikovým záběrem.

Nabídka služeb SVT Group, a.s.

V oblasti telekomunikací SVT Group, a.s., zajišťuje kompletní nabídku telekomunikačních služeb – hlasových, datových, ale i mobilních linek. Hlas, internet, mobilní volání již není doménou velkých telekomunikačních operátorů, kteří mnohdy těžkopádně reagují na požadavky svých zákazníků. Individuální přístup, seriózní jednání a dostupná cena tvoří základ silných stránek společnosti.

Moderním přístupem v oblasti managementu je především outsourcing informačních technologií, a to řízení lidských zdrojů a kapitálu. V rámci svého vývoje SVT Group, a.s., vyprofilovala z prodejce hardware a poskytovatele služeb v IS/IT ve stabilní společnost, která poskytuje outsourcing provozu IS/IT. Společně s telekomunikacemi tvoří nabídka outsourcingu zásadní prioritu, a to poskytování komplexní služby v oblasti standardních a typizovaných komerčních produktech.

Informační systém Karat je komplexní podnikový informační systém, který je určen k řízení středních a velkých výrobních a obchodních společností, ale také do firem podnikajících v sektoru služeb. Je vhodný pro firmy, které mají v úmyslu skloubit účetní, ekonomický, skladový a obchodní software do komplexního řešení na míru. IS Karat je vyvíjen od roku 1996. SVT Group, a.s., informační systém nabízí společně se službami v oblasti outsourcingu účetnictví, daní, službami auditorů a soudních znalců od roku 2008. Znalosti pracovníků v oblasti implementací informačních systémů a problematiky účetnictví a daní zaručují implementace informačních systémů s přidanou hodnotou a na míru každé firmě.

Partner sekce:

ujezd.net
ujezd.net


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.198.3.15 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

summitd.cz bt80
www.summitd.cz

Reklama: