WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Qnet

Aktualizováno:
11.08.2009
 Společnost Qnet CZ vznikla v roce 1998. Firma navázala na předchozí činnost zakladatelů, v současné době zaměstnává 14 lidí a je spoluvlastníkem dvou dceřinných společností.
Qnet CZ působí především jako Internet service provider v Brně, Slavkově a v Rosicích. Pro zajištění kvality služeb je firma připojena ke dvěma providerům tak, aby byla schopna zajistit připojení do Internetu i v případě výpadku jednoho z připojení do páteře Internetu.

Firma Qnet CZ poskytuje pevné připojení k Internetu více jak 500 společnostem a domácím uživatelům. Naší největší předností je vysoká kvalita připojení, včasný servis a přijatelná cena.

Pro své klienty zajišťujeme komplexní služby v oblasti informačních technologií , čemuž odpovídá i skladba zaměstnanců a poskytovaných služeb. Klient se již nemusí starat, kdo mu dodal počítač, kdo server, kdo software a kdo připojení k Internetu. Za všechno zodpovídá naše firma a v ní jeden konkrétní člověk. Tím se výrazně snižují prostoje při vzniku závad a nedochází k házení odpovědnosti jedné firmy na druhou.

Kromě hotových produktů poskytujeme i konzultační služby, např. optimalizaci nákladů na firemní komunikaci. Společně vyhodnotíme možnosti, jak efektivněji komunikovat uvnitř firmy i navenek, čímž Vám připravíme snížení provozních nákladů. Z tohoto důvodu poskytujeme výhodné telefnování na bázi VoIP, abychom mohli svým klientům nabídnout kompletní portfolio komunikačních a datových služeb.
Společnost zajišťuje kompletní datový servis a správu sítí, mj. i firem, které mají prostřednictvím VPN propojené své pobočky s mateřskou firmou.

V roce 2003 firma získala certifikát ISO 9001:2000, který každoročně obnovuje. Získáním ISO 9001 společnost potvrzuje své zaměření na kvalitu a snahu maximálně vyjít vstříc svým zákazníkům.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.158.199.217 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net