WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Easy Control Morava spol. s r.o.

Aktualizováno:
17.07.2012
 

Společnost Easy Control Morava spol. s. r. o. vznikla v roce 1994. Naše společnost klade velký důraz na komplexnost služeb poskytovaných našim zákazníkům, včetně okamžité technické i metodické pomoci při problémech s výpočetní technikou. Mezi naše zákazníky patří takové podniky jako např. Kovohutě Břidličná a.s., Kovohutě Mníšek a.s., Comax Velvary s.r.o., Dakon Krnov, Městský úřad Rýmařov, Městský úřad Bruntál, RD Rýmařov s.r.o., Biocel Paskov a.s., Porfix a.s.(Slovensko), ap.
Od 1.1.1997 je naše firma autorizovaným Business Partnerem firmy IBM pro oblast výpočetní techniky třídy PC. Svým zákazníkům tak nabízíme vysoce kvalitní značkovou výpočetní techniku předního světového výrobce počítačů v celé šíři jeho sortimentu od stolních počítačů řady IBM PC 300, přes profesionální počítačové sestavy IBM Intellistation Z Pro až po přenosné počítače IBM ThinkPad.
V oblasti výpočetní techniky dodáváme značkovou výpočetní techniku Compaq jako autorizovaný partner Compaq a Hewlett Packard - od roku 1998 jsme držiteli certifikátu HP Connect Reseller, a dále pak počítače značky Sajm, které jsou charakterizovány velmi příznivým poměrem cena/výkon. Na všechny prodávané a vyráběné modely je samozřejmě vydáno „Prohlášení o shodě" dle zákona č.22/97 Sb.
Pro počítačové sítě nabízíme vysoce spolehlivé PC servery řady IBM Netfinity. Servery firmy IBM se vyznačují vysokým výkonem, spolehlivostí a bohatým doplňkovým programovým vybavením, které usnadňuje správu a konfiguraci serveru. Pro celou škálu výpočetní techniky IBM nabízíme samozřejmě servis, poradenskou a konzultační činnost.
V oblasti řídících systémů vychází programové vybavení z operačního systému reálného času ProConT fy Easy Control Morava s.r.o. ProConT je rodina programů (ExeConT, MonConT, ConConT, TunConT), která umožní snadno, rychle a kvalitně navrhnout a realizovat řídící a monitorovací systém na bázi osobních počítačů kompatibilních s IBM PC a vstupně/výstupních desek připojitelných k PC. Tento produkt umožňuje efektivní tvorbu uživatelských nadstaveb metodou objektového programování. Pro rozsáhlé systémy jsou využívány programové systémy americké firmy Wanderware (produkt InTouch) nebo Iconics (produkt známý pod názvem Genesis), jejichž možnosti sahají od komfortního monitorování, archivace dat a trendů po spolupráci s více jak 200 různými logickými automaty předních světových výrobců. Spolupráce v síti je možná samozřejmě i se systémem ProConT. Jako řídící počítač používáme např. výrobky fy Advantech Corporation, který je plně kompatibilní se standardem fy IBM/AT.
Stavebnice různých modulů umožňuje splnit velmi účinně požadavky na analogové i logické řízení, měření, monitorování procesu, sledování trendů fyzikálních veličin, atd.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.242.193.41 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net