WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

ČeskaSíť.net

Aktualizováno:
08.09.2009
 

Společnost iChoice spol. s r.o. působí v oblasti obchodu, softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. iChoice nabízí širokou škálu produktů a služeb.

Společnost iChoice v České republice byla založena dne 26.6.2002 se sídlem v Mnichovicích u Prahy.

Od samého počátku jsme se orientovali na komplexní řešení a dodávky v oblasti IT. Pro zákazníky zajišťujeme bezchybný chod klíčových informačních systémů a vzdálenou nebo lokální správu počítačových sítí.
Jelikož společnost iChoice spol. s r.o. poskytuje široké spektrum produktů a služeb, je vnitřně rozdělena na několik divizí.

ČeskáSíť.net
Divize poskytující služby ISP (Internet Service Provider). Zajišťuje výstavbu komunikační a datové infrastruktury včetně dohledu a správy rozlehlé bezdrátové sítě.

Počítačový servis
Divize zajišťuje kompletní správu a servis výpočetní techniky, včetně vzdálené a lokální správy počítačových sítí a systémů. Nabízíme celkový outsourcing výpočetní techniky a služeb.

Obchod
Divize poskytující distribuci IT a kancelářské techniky s přidanou hodnotou. Zajišťujeme expresní dodávku produktů do 4 hodin po objednání na území Prahy a do 24 hodin po celé České republice přes náš internetový obchodní systém.
V roce 2006 jsme pro zákazníky otevřeli novou značkovou prodejnu s počítači a bezdrátovou technikou WIFI v Říčanech u Prahy.

Levná reklama
Divize zajišťuje kompletní realizaci reklamy a signmakingu.

Partner sekce:

ujezd.net
ujezd.net


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.198.205.153 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net