WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

RADIOLINKplus.cz

Aktualizováno:
07.06.2017
ISP-rating

Síť jsme založili jako veřejně dostupnou s řádným povolením vydaným Českým telekomunikačním úřadem dle § 79 a § 104 ZEK ( Aktuální výpis ČTÚ ). Oprávnění se vztahuje na volná kmitočtová pásma 2,4GHz, 5GHz , 10GHz, 17GHz, 24GHz a další, ve kterých jsou zákazníkům poskytované linky od 3Mb/s do 100Mb/s. V současné době jsou na některých přístupových bodech připravovány vyšší rychlosti, které jsou podmíněny technickým šetřením na adrese realizace.

Co nás vedlo k založení nové sítě v našem regionu?

Především chceme přiblížit internetové, televizní a telefonické služby zákazníkům za solidní cenu i kvalitu.

Proto jsme se rozhodli zařízení pro trvalé ** připojení k internetu NEPRODÁVAT, ale BEZPLATNĚ JE ZAPŮJČOVAT po celou dobu poskytování služeb a snížit tak náklady na zřízení služby každému zájemci s trvalým pobytem v místě přípojky.

Při zřízení trvalé, nebo sezónní přípojky NEÚČTUJEME AKTIVAČNÍ POPLATEK.

Sezónní internet pro chataře, nebo jinak časově omezené připojení pokud je v dosahu AP se realizuje v pásmu 2,4GHz ( bez nutnosti zařízení pro přístup k internetu ), případně v pásmu 5GHz formou pronájmu a kauce na zařízení pro přístup k internetu, nebo formou koupě zařízení pro přístup k internetu .

Při poruchách, kde není závada způsobena zákazníkem, je prováděn servis u zákazníka zcela ZDARMA, vyjma poruch způsobených přepětím, nebo zakolísáním el. rozvodné sítě a zarušeností vnitřních WiFi zařízeních v síti zákazníka, které nepodléhají naší správě.

Při nahlašování poruch, nebo jiných technických dotazů se naši zákazníci vždy dovolají přímo na zákaznický servis, nebo technickou podporu a nejsou nuceni komunikovat se záznamníkem. Upřednostňujeme osobní přístup k našim zákazníkům. Více naleznete v řádu komunikace s našimi zákazníky.Zákazníci sítě RADIOLINKplus.cz nejsou omezování na svých přenosech ( omezování provozu P2P, nebo jiné obdoby FUP ), nebo jiné časové omezení.

Agregace v naší síti je nastavena na uživatelsky příznivou úroveň. Máme za cíl agregační poměr ještě více snížit.

Síť RADIOLINKplus.cz je provozována na léty prověřených a stabilních technologiích BGP, SuperMICRO, DELL, CISCO a MikroTik RouterOS.Každoročně investujeme do sítě RADIOLINKplus.cz nemalé prostředky jak do její páteřní struktury, tak do přístupových bodů a tzv. poslední míle až k zákazníkovi pro zajištění kvalitní služby, která je provozována na nových, ale přitom spolehlivých a stabilních technologiích.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.221.66.130 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: