WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

KladnoInternet.cz

Aktualizováno:
20.07.2011
 


Jste z oblasti Praha-západ – Buštěhrad a hledáte rychlý internet s kvalitními službami? Pak jste na na této webové stránce správně. KladnoInternet Vám během chvíle umožní snadný přístup k zábavě, informacím, komunikaci s lidmi a přáteli.

Hledáte levné a snadné volání z pevné telefonní linky? Pak je pro Vás internetová síť KladnoInternet.cz vhodnout alternativou za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce naleznete levné a spolehlivé volání přes internet bez měsíčních paúšálů a jako bonus volání na pevné linky v rámci naší sítě zcela zdarma. Toto volání přes internet, nazývané též VoIP (IP) telefonie Vám a zajistí úsporu z provozních nákladů ve výší 20-50%.

Bezdrátový internet, taktéž nazývaný wi-fi internet, je vhodný pro domácnosti, menší, střední a větší firmy. Mezi významné výhody bezdrátového připojení patří:

* nízké pořizovací náklady

* žádné platby navíc

* žádná telefonní linka

* super cena vzhledem k výkonu

Naše společnost si zakládá na využívání profesionálního a spolehlivého zařízení. Internetové připojení je dostupné ve frekvenčních pásmech 2,4GHz, 5GHz a 10GHz.

Naše firam nabízí též služby v oblastech
Slaboproud: výstavba, správa a servis

* Internetová síť pro bytové jednotky a domy
* VoIP telefonie (IP telefonie) – volání přes internet
* Rozvody TV a satelitního signálu: STA
* Domácí telefony, interkomy, videotelefony
* GSM pokrytí
* projekční práce

Silnoproud: Výstavba, správa a servis

* Elektroinstalace v bytových i veřejných budovách

Při výstavbě internetové sítě pro bytové a panelové domy zajišťujeme komplexní řešení, které zahrnuje výstavbu, zajištění koncového zařízení a připojení zákazníka k internetu. Tato alternativa je vhodná i pro náročnější zákazníky na rychlost, kvalitu a dostupnost internetového připojení přes bezdrátové technologie wifi.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 34.239.170.244 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: