WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

MCnet, s.r.o.

Aktualizováno:
06.02.2012
 

Nejdéle fungující poskytovatel internetu ve Frýdku-Místku
irmu MCnet s.r.o. jsme založili v roce 1998 a od počátku je naši nejdůležitější snahou pomáhat řešit požadavky našich klientů v oblastech síťových technologii, správy technického a programového vybavení, internetu. Soustředíme se především na oblast počítačových sítí, kde nabízíme kompletní řešení, od projektu přes realizaci až po servis.

Firma MCnet upřednostňuje optimální řešení, ekonomickou výhodnost, vysokou kvalitu. Budujeme dlouhodobé vztahy založené na odborné práci, kterou poskytují naši odborně vyškolení specialisté, kteří úspěšně absolvovali náročné zkoušky, testy a jsou držiteli certifikátů světových firem. Tyto certifikáty, společně s vysokými praktickými zkušenostmi, dokazují naši odbornost a kvalitu.

Firma MCnet má maximální zájem na vysoké kvalitě a úrovni služeb zákazníkovi, k tomu slouží i certifikace kvality ISO 9001:2001.


MCnet je držitelem i certifikátu NBÚ. Věříme, že dospějete k názoru, že můžeme být tím pravým dodavatelem i pro Vaši firmu a že se na naše dodávky, služby i servis lze stoprocentně spolehnout.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.198.23.251 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net