WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

HESPRO spol. s r.o.

Aktualizováno:
08.08.2021
 


HESPRO spol. s r.o. Hradec Králové, byla založena v roce 1992. Naším typickým zákazníkem je společnost střední velikosti, orientovaná na obchodní, logistickou či výrobní činnost. V produktovém portfoliu má tři pilíře:

POKROČILÉ INFORMAČNÍ SYSTÉMY
SERVEROVÁ ŘEŠENÍ S VYSOKÝM STUPNĚM BEZPEČNOSTI
POSKYTOVÁNÍ INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ

Kombinací hardwarových, softwarových a komunikačních produktů s širokou škálou služeb vznikají řešení konkrétních zákaznických potřeb, která se zaměřují na tyto hlavní cíle:

Garance potřebných informací pro všechny stupně řízení
Informační servis pro management potřebný ke sledování efektivity a produktivity procesů
Fixace procesních postupů, které garantují zákazníkovi kvalitu, kázeň a v důsledku prosperitu.


Jsme si vědomi, že úspěšnost našich zákazníků je podmíněna mnoha aspekty, kdy nejmodernější IT jsou jen základem. Proto věnujeme mnoho úsilí o profesionální zvládnutí expertních služeb, které v souvislosti s dodávkami IT pomáhají našim zákazníkům dobře organizovat svou činnost. Snažíme se nalézat souvislosti mezi jednotlivými potřebami našich zákazníků a následně předkládat ucelená řešení problematiky IT v dané společnosti, včetně poradenské činnosti všude tam, kde to zákazník považuje za přínosné.
Díky partnerství s předními dodavateli v oboru IT jako jsou IBM, Microsoft, DCConcept může společnost plnit roli systémového integrátora a generálního dodavatele hardwarových, softwarových, komunikačních produktů a služeb na realizovaných projektech.
Velkou pozornost a úsilí věnujeme pravidelným certifikacím, které jsou základem profesionálního výkonu našich odborníků a kvality předaných řešení.
V současnosti má HESPRO spol. s r.o. za sebou více než 19 let zkušeností ve svém oboru a desítky realizovaných zakázek ve významných společnostech v ČR a SR.

V oblasti poskytování internetových služeb si vybudovala společnost HESPRO spol. s r.o., za dobu více než 14 let, u klientů velmi dobré renomé. Zkušený profesionální tým pracovníků se značným potenciálem řeší připojení k internetu od domácnosti až po sofistikově zabezpečené IT komunikace v oblasti firem B2B. Doménou společnosti je orientace na vysoký standard kvality internetových služeb.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.210.149.205 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: