WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

emkrumlov.net

Aktualizováno:
10.02.2016
ISP-rating

Společnost byla založena v roce 2013. Zabýváme se poskytováním bezdrátového připojení k síti Internet a službami s tím spojenými. Služby nabízíme domácnostem i společnostem, které mají zájem o kvalitní vysokorychlostní připojení k Internetu v regionu Moravskokrumlovském a jeho blízkém okolí.

Tyto služby zajišťuje tým odborníků, který již dlouhá léta působí v oboru telekomunikací. Náš tým se snaží vždy vyjít vstříc a přizpůsobit se Vašim požadavkům.

Našim cílem je vždy najít nejlepší řešení pro Vás. Páteřní infrastruktura sítě emkrumlov.net je proto provozována v licencovaných a 10 GHz pásmech umožňujících propustnosti až 1000 Mb/s. Hlavní konektivita je poté připojena k 10 Gb/s optické síti. Je pro nás důležité Vám poskytovat kvalitní služby. Proto ve Vašem regionu investujeme do páteřní infrastruktury stovky tisíc korun ročně, kdy nebudujeme naši síť na levné, pro páteřní linky nevhodné 5 GHz technologii. Pásmo 5 GHz naopak efektivně využíváme pro připojení domácností. Při individuálních požadavcích na spolehlivé a vysokorychlostní přípojky preferujeme pásmo 10 GHz.
Dále jsou naše přípojné body osazeny technologií umožňující připojení k internetu i mimo Váš domov, či kancelář.
V roce 2013 - 2015 jsme pokryli desítky obcí v Moravskokrumlovském kraji a díky tomu jsme tak připojili ke kvaltnímu vysokorychlostnímu internetu tisíce domácností, společností a institucí působících v tomto kraji.
Momentálně pracujeme na pokrytí v dalších obcích.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.210.149.205 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: