WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

MEMORY computers s.r.o.

Aktualizováno:
03.11.2017
ISP-rating

Internet poskytujeme v Pelhřimově, Humpolci, Kamenici nad Lipou a dalších městech a obcích na Vysočině. Informace o pokrytí ve více než 100 lokalitách najdete na našich stránkách: www.memory-computers.cz. Stále rozšiřujeme pokrytí pro připojení k internetu v místech, kam se jiní poskytovatelé nemohou dostat. Lze sjednat službu i BEZ SMLOUVY.

Užívejte si internet naplno! Spolehlivě, neomezeně a především BEZPEČNĚ - jsme držitelé značky "Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET".

Nabízíme taktéž službu INTERNETOVÁ TELEVIZE – IPTV. Internetová televize je doplňková služba, díky které můžete sledovat své oblíbené pořady na zařízeních připojených k internetu od MEMORY (PC, notebook, tablet, chytrý telefon, iphone, ipad). Službu lze zprovoznit i přímo na Vašem televizoru pomocí speciálního set-top-boxu (OS Android, čtečka karet, 4x USB, HDMI výstup). Bližší informace na www.memory-computers.cz/IPTV

Společnost MEMORY computers s.r.o. byla založena v roce 1996 panem Milanem Krásou, tehdy se záměrem poskytovat prodej a servis výpočetní techniky. Spektrum služeb se postupem času rozšiřovalo a nyní Vám můžeme nabídnout komplexní služby v IT pro firmy i domácnosti – Prodej a servis počítačů a jejich příslušenství (HW i SW), správa serverů, servis a instalace kamerových systémů, tvorba webových stránek, drobné grafiky a webových aplikací a v neposlední řadě poskytování bezdrátového připojení k internetu.

http://www.memory-computers.cz/cs/sluzby/pripojeni-k-internetu.html

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 34.231.244.12 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
/www.pranet.cz
www.pranet.cz