WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

FDLnet.CZ, s.r.o.

Aktualizováno:
22.01.2015
ISP-rating

Naše společnost FDLnet.CZ, s.r.o. je čistě frýdlantskou společností s vlastním kapitálem, která se již od konce roku 2002 zabývá poskytováním telekomunikačních služeb, správou sítí a prodejem výpočetní techniky.

Společnost FDLnet.CZ vznikla koncem roku 2002, nejprve jako zájmové sdružení, které v polovině roku 2004 přešlo ve sdružení živnostníků Šárka David, DiS. / Šafránek Zbyněk – FDLnet.CZ. Díky velkému zájmu z řad zákazníků naše sdružení rostlo, a proto byla koncem roku 2006 založena společnost FDLnet.CZ,s.r.o., která působí dodnes. Za více jak 10 let jsme se vypracovali na předního lokálního poskytovatele internetových služeb na Frýdlantsku. V současné době provozujeme více než 200 přístupových bodů sítě v celém regionu a poskytujeme internetové služby pro více jak 2000 zákazníků z řad domácností, státní správy, školství a společností.

Pro připojení naší sítě k internetu využíváme výhradně dvou zcela nezávislých optických připojení od velkých a kvalitních Internet Service Providerů, tak aby byla dosažena maximální dostupnost námi poskytovaných služeb. Od roku 2010 jsme členy evropské organizace RIPE NCC a provozujeme Autonomní Systém pro zajištění vlastních veřejných IPv4 a IPv6 adres.

Naším cílem je v první řadě vysoká kvalita poskytovaných služeb, kvalifikovaná podpora a přátelský přístup k zákazníkům.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 35.172.230.21 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: