WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

JON.CZ s.r.o.

Aktualizováno:
28.08.2019
ISP-rating

Společnost JON.CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2000. Za 18 let působení na trhu se vypracovala na jednoho z největších alternativních telekomunikačních operátorů ve Středočeském kraji a významného velkoobchodního i maloobchodního ISP v Jihomoravském kraji.

Mezi její přednosti patří vlastní optická metropolitní síť, díky které nabízejí rychlosti internetu až 2 Gbit.
Mimo služby internetu poskytují svým zákazníkům i možnost využití televizní nabídky. Jedná se o služby IPTV či JONTV.cz. Zákazníci tak mohou využívat veškeré funkcionality chytré TV. Tedy sledování zpětně až 7 dní, nahrávat pořady, přetáčet či pozastavit vysílání apod.

V roce 2017 rozšířila portfolio svých služeb o xDSL služby, čímž se pokrytí JON.CZ rozšířilo na celou republiku. Zároveň zařadila do své nabídky mobilní služby.

V roce 2019 získala ocenění v rámci umístění v TOP 20 nejvýznamnějších poskytovatelů internetu v ČR.

Společnost JON.CZ ve velké míře poskytuje své telekomunikační služby zároveň business zákazníkům. Nabídky jsou vždy vypracovávány na základě osobního setkání, kdy je dbán enormní důraz na požadavky zákazníka v souvislosti s jeho potřebami.

JON.CZ je firma s lidskou tváří, která disponuje vlastním zákaznickým call centrem a technickou podporou. Telefonní linka je aktivní každý den v týdnu od 8:00 do 22:00 hodin.

Více informací naleznete na webových stránkách www.jon.cz či aktivním FB profilu.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.221.70.232 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: