WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

M.NET Studénka s.r.o.

Aktualizováno:
16.05.2017
ISP-rating

Společnost M.NET Studénka s.r.o. poskytuje služby přístupu k síti internet, hlasové služby (VoIP), digitální TV (IPTV včetně 48 hodin archívu) a další doplňkové služby jako zřízení a provoz emailových schránek, webhosting, správu domén, dodávky výpočetní techniky apod.
Služby jsou poskytovány především v okrese Nový Jičín a Opava. Výčet jednotlivých obcí je uveden na našich webových stránkách.

Bezdrátová připojení jsou poskytována především na technologii Camibium (dříve Motorola Canopy). Jedná se o technologicky vyspělá zařízení s TDMA přístupem (nejedná se o klasické WiFi řešení) v pásmu 5GHz.
Páteřní spoje bod-bod jsou provozovány na frekvencích 10,11, 17 a 24 GHz s kapacitou až 1 GBit na spoj.

Optická síť budována zatím na území Studénky je realizována na technologii Huawei – PON. Tento způsob přístupu představuje nejkvalitnější a také nejrychlejší způsob připojení. Na optické síti jsou také poskytovány služby IPTV s více než stovkou TV programů včetně velkého množství HD kanálů. Samozřejmostí u všech nabídek je archív všech TV programů a to 48 hodin nazpět.

Spolehlivou zahraniční a tuzemskou konektivitu zajišťují 2 nezávislé optické linky do páteřních uzlů v ČR o celkové kapacitě 20 Gbit.

Partner sekce:

ujezd.net
ujezd.net


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.158.199.217 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net