WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

MamutNet s.r.o

Aktualizováno:
14.05.2020
ISP-rating

Společnost MamutNet s.r.o. představuje oborově, organizačně, personálně i finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků, programátorů a techniků. V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti internet a zajištění kompletního a včasného servisu představuje společnost MamutNet s.r.o. přední telekomunikační firmu v regionu.
Počet zákazníků společnosti má vzestupný charakter. V současnosti je evidováno přes 6 000 spokojených domácností ve více než 50 městech a obcích. Mezi spokojené zákazníky patří i desítky firem spolu s městskými a obecními úřady. Na základě znalosti zákaznické problematiky a vysoké míry vzájemné důvěry je se všemi klienty budován a udržován dlouhodobý vztah.
Naše společnost provádí každoročně rozsáhlé investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí. Svým zákazníkům poskytuje digitální služby v nejvyšší dostupné kvalitě. Kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu se zabývá i poskytováním televizních služeb a to jak satelitních, tak IPTV (televize přes internetový protokol), která zákazníkovi umožňuje velké množství interaktivních funkcí na rozdíl od běžné televize. Vyjma těchto dvou činností je firma poskytovatelem hlasových služeb (VoIP a GSM). Dále se zabývá opravou a prodejem výpočetní techniky. Náročným firemním zákazníkům je nabízena služba automatické záložní linky na paralelní technologii a optimalizace firemních procesů.
Od roku 2015 se společnost MamutNet s.r.o. stala členem ISP Alliance a.s., akciového sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Více informací o společnosti MamutNet s.r.o. lze nalézt na www.mamutnet.cz.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.235.107.209 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net