WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Metron (TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o.)

Aktualizováno:
20.01.2015
ISP-rating

Dovolte, abychom Vám představili optickou síť METRON provozovanou společností TRINITY CZECH REPUBLIC, s.r.o. Jedná se o moderní síť založenou na technologii vysoce propustných datových spojů s páteří tvořenou výhradně pomocí optických vláken.

Vítejte na stránkách vysokorychlostní datové sítě METRON
Internet se dnes již stal zcela běžnou záležitostí a naše společnost se snaží poskytováním svých služeb podporovat rozšíření vysokorychlostních internetových připojení v České republice. Naší prioritou je však být oproti ostatním ISP poskytovatelům o krok napřed! V rychlosti, kvalitě i rozsahu služeb.

Svým zákazníkům tak můžeme nabídnout, kromě služeb vysokorychostního internetu, i kvalitní a levné telefonní služby. Po třebíčských sídlištích zavádíme do každé domácnosti zdarma zásuvku pro připojení datových a telefonních služeb, na každém zákazníkovi pak bude rozhodnout se, jestli služeb naší metropolitní sítě bude využívat.

Samozřejmostí pro naše zákazníky je možnost využívat připojení s garantovanou rychlostí, bez agregace a dalších omezení, levné volání do sítí pevných i mobilních operátorů (v síti METRON samozřejmě zcela zdarma) a spoustu dalších služeb pro Vaše pohodlí.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.239.158.36 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net