WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

NSYS

Aktualizováno:
22.02.2016
ISP-rating

Profil společnosti

Společnost N-SYS s.r.o. je předním poskytovatelem vysokorychlostního připojení k internetu v Královehradeckém a Libereckém kraji. Své obchodní aktivity zahájila v roce 1996. Společnost se v první fázi své působnosti zabývala prodejem a servisem výpočetní techniky, návrhy, realizací a správou domácích i firemních sítí. Díky dobré akviziční a strategické politice se rychle rozrostla. V současné době má společnost vlastní datovou síť s profesionálně vybudovanou strukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější internetové potřeby a požadavky. Díky bohatým zkušenostem získaných stavbou a plynulým provozem jedné z největších sítí ve výše zmíněné lokalitě, se tým specialistů N-SYS s.r.o. věnuje nejen připojování domácích a firemních klientů, ale neustále je vynakládáno a investováno velké úsilí do modernizace technologií. V současné době, díky spolehlivosti a stabilitě našich služeb využívá tisíce domácích zákazníků, stovky firem a institucí.

Profil páteřní sítě
Základem sítě je hraniční router CISCO 6509 umístěný v datovém centru CE Colo Czech s.r.o., vybavený plně redundatní napájecí i datovou technologií, která zaručuje vysokou dostupnost a spolehlivost našich služeb. V tomto místě je naše síť propojena s českým internetem v rámci sdružení NIX.CZ kapacitou 10 Gbps, PEERING.CZ 20Gbps, zahraniční konektivitou Level3 10 Gbps, Atrato 10Gbps, M247 10Gbps a s poskytovateli obsahu IPTV. Z důvodu plné redundance jsou z tohoto místa vedeny rovnocenné optické okruhy, jejichž počet je neustále navyšován. V těchto lokalitách přechází optická síť na radiovou síť, jejíž základními stavebními prvky jsou vysokokapacitní spoje Aviat Networks v licencovaných pásmech. Volné pásmo 10GHz postupně opouštíme z důvodu možného zarušení a tím snížení dostupnosti našich služeb.

Jsme zákazníky sdružení NIX.CZ, které sdružuje nejvýznamnější poskytovatele v České republice a členy mezinárodního centra RIPE NCC sídlícím v Holandsku.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 34.239.172.52 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net