WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

NSYS

Aktualizováno:
04.08.2023
ISP-rating

Profil společnosti

Společnost N_SYS s.r.o. je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v Královehradeckém a Libereckém kraji. Své obchodní aktivity zahájila již v roce 1996. Společnost se v první fázi své působnosti zabývala prodejem a servisem výpočetní techniky, návrhy, realizací a správou domácích i firemních sítí. Díky dobré akviziční a strategické politice se rychle rozrostla. V současné době má společnost vlastní datovou síť s profesionálně vybudovanou strukturou, která uspokojí i ty nejnáročnější potřeby a požadavky zákazníků. Díky bohatým zkušenostem získaných stavbou a plynulým provozem jedné z největších sítí ve výše zmíněné lokalitě, se tým specialistů N_SYS s.r.o. věnuje nejen připojování domácích a firemních klientů, ale neustále je vynakládáno a investováno velké úsilí do modernizace technologií. V současné době, díky spolehlivosti a stabilitě, našich služeb využívá tisíce domácích zákazníků, stovky firem a institucí.


Profil páteřní sítě
Základem sítě jsou hraniční routery od společnosti CISCO, které jsou umístěny v datových centrech TTC Teleport DC1, TTC Teleport DC2 a CE Colo Czech s.r.o.. Tato datová centra jsou vybavena plně redundantní napájecí i datovou technologií, která zaručuje vysokou dostupnost a spolehlivost našich služeb. V těchto datových centrech je naše síť propojena s českým internetem v rámci sdružení NIX.CZ kapacitou 10 Gbps, PEERING.CZ 20Gbps, zahraniční konektivitou Level3 10 Gbps, Atrato 10Gbps, M247 10Gbps. Z důvodu plné redundance jsou z těchto datových center vedeny rovnocenné optické okruhy, jejichž počet je neustále navyšován. V těchto lokalitách přechází optická síť na radiovou síť, jejíž základními stavebními prvky jsou vysokokapacitní spoje Aviat Networks v licencovaných pásmech. Volné pásmo 10GHz naše společnost postupně opouští z důvodu možného zarušení a tím snížení dostupnosti našich služeb.

Jsme zákazníky sdružení NIX.CZ, které sdružuje nejvýznamnější poskytovatele v České republice a členy mezinárodního centra RIPE NCC sídlícím v Holandsku.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.92.91.54 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: