WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Bezdrátový.net

Aktualizováno:
10.07.2021
ISP-rating

Síť Bezdrátový.net vznikla v březnu roku 2005 a jejím cílem bylo a je poskytování kvalitního a cenově dostupného připojení do internetové sítě. Během prvních čtyř měsíců jsme vybudovali kvalitní a spolehlivou počítačovou síť pokrývající 90% území města Odry bezdrátovým signálem. Postupem času se síť díky velkému zájmu zákazníků začala rozrůstat také do okolních obcí. Společně s rozšiřováním se inovovala i technologie a postupně se přecházelo z 2,4 GHz na 5 GHz. Páteřní spoje pak byly postupně inovovány na profesionální mikrovlnná pojítka o frekvencích 10 GHz a vyšší. Naše síť byla první, která na Odersku nabídla připojení přes 5 GHz technologii koncovým zákazníkům. V poslední době naše síť začala poskytovat internet na nově budovaných kabelových optických přípojkách.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti IT a síťových technologií, které jsme získali při rozvoji a údržbě naší sítě, jsme se rozhodli nenechávat si tyto zkušenosti pouze pro sebe, ale nabídnout je i ostatním. Rozšířili jsme proto portfolio našich služeb a nabízíme kompletní IT služby pro firmy. Zároveň umíme navrhnout a zrealizovat moderní IP kamerové systémy dle specifických požadavků každého zákazníka.

Při poskytování našich služeb si zakládáme na profesionálním přístupu, solidním jednání a rychlém řešení zákaznických požadavků.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 35.172.230.21 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: