WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Orthodox

ÚvodCeníkKontaktyTechnologieMapa pokrytí

INTERNET V LUHAČOVICÍCH

Nechcete platit za telefonní linku jen proto, abyste měli přístup na Internet? Nestačí Vám vytáčené spojení nebo už Vás přestalo bavit sledovat čas při práci s internetem? Nechcete platit za ADSL připojení ročně 12.000 Kč a více? Pak právě pro Vás je tu nabídka našich služeb.

Našim cílem je přinášet zejména domácnostem v Luhačovicích spolehlivé, neomezené internetové přípojení do celého světa za bezkonurenčně nízké ceny.

Klíčem k dosažení tohoto cíle je vybudování kvalitní infrastrukturní datové sítě. Páteří celého projektu je proto instalace sdružené kabeláže v panelových obytných domech a bytovkách. Dálkové spoje mezi budovami a k zajištění vnější konektivity jsou stavěny s využitím směrových mikrovlnných zařízení. Realizace jednotlivých bytových přípojek probíhá vždy po dohodě s uživatelem a její technická náročnost je srovnatelná s instalací běžné telefonní linky.

Uvedené řešení sítě představuje do budoucna dostatečnou kapacitní rezervu a je tedy schopno přizpůsobovat se neustále rostoucím požadavkům na rychlost internetového připojení. S rozvojem každodenního využívání internetu hodláme v budoucnu adekvátně rozšiřovat nabídku souvisejících doplňkových služeb.

Budeme potěšeni, rozhodnete-li se využít služeb naší společnosti. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme, poradíme, případně pomůžeme zvolit optimální cenový program. Přejeme Vám nerušené surfování v síti Orthodox networks.

DatumPočet uživatelů
18.6.2005nezjištěno

 

Aktualizace: Chci aktualizovat údaje této strány. Chci aktualizovat kompletní údaje poskytovatele Orthodox

Statistiky poskytovatele "Orthodox":

Posledních 30 dní:

Za posledních 30 dní nebylo vykonáno žádne měření.
 

Posledních 24 hodin:

Za posledních 24 hodin nebylo vykonáno žádne měření.

Změřte si rychlost »

Prohlédněte si více statistik »  

Diskuse u poskytovatele Orthodox
Přidat komentář

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.210.149.205 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: