WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Perex @ InterNet

ÚvodCeníkKontaktyTechnologieMapa pokrytí

Tento projekt vznikl jako idea Jaroslava Kysely (alias Perex - jméno známé na síti a v Linuxové open source komunitě) na podzim roku 2004. Realizuje se díky okruhu dobrých kamarádů a dalších známých, kteří projekt podporují a nabízení svůj volný čas nebo jim dostupné prostředky.

Cílem tohoto projektu je nabízet přístup k síti InterNet za slušné ceny v Českých Budějovicích a okolí a nabízet možnost komunikace v rámci privátní sítě. Primárně nám nejde o zisk, ale o vyzkoušení chování rádiových sítí, případně i jiných cenově dostupných propojovacích technologií a síťových protokolů IPv4 a IPv6. Oba protokoly jsou k dispozici na všech našich přístupových bodech. Vycházíme ze zkušeností, kdy jsme vytvářeli privátní sítě mezi sebou pro výměnu dat a pro testování technologií a chceme v tom i dále pokračovat. Většina zisku půjde na zdokonalování přístupových bodů, páteřní sítě a posilování konektivity do InterNetu.

Celá síť je postavená na open-source software - používáme operační systém Linux, který nám umožňuje velmi flexibilně nastavovat a přidávat různé síťové služby. I díky tomu jsme schopni nabídnout zajímavé ceny. V každém bodě definujeme QoS.

Nabízíme flexibilní přístup k požadavkům a možnost jakkoliv se podílet na budování páteřní sítě a rozvoje nabízených služeb.

Nijak se nebráníme peeringu ze strany komunitních sítí v jakémkoliv připojovacím bodě naší sítě. Nabízíme volné přenosové kapacity na našich páteřních spojích, ale přístup přes naše bezdrátové přístupové body je placený. Zájemce musí vyřešit připojení do naší sítě vlastními prostředky. Zdarma nabízíme pouze 10/100mbit UTP port a nakonfigurování peeringu z naší strany.

DatumPočet uživatelů
20.12.2004nezjištěno

 

Aktualizace: Chci aktualizovat údaje této strány. Chci aktualizovat kompletní údaje poskytovatele Perex @ InterNet

Statistiky poskytovatele "Perex @ InterNet":

Posledních 30 dní:

Za posledních 30 dní nebylo vykonáno žádne měření.
 

Posledních 24 hodin:

Za posledních 24 hodin nebylo vykonáno žádne měření.

Změřte si rychlost »

Prohlédněte si více statistik »  

Diskuse u poskytovatele Perex @ InterNet
Přidat komentář

Partner sekce:

ujezd.net
ujezd.net


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.225.31.188 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

summitd.cz bt80
www.summitd.cz

Reklama: