WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

CERBEROS

Aktualizováno:
07.02.2019
ISP-rating

CERBEROS
Jsme jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů telekomunikačních služeb v Mladé Boleslavi, Liberci a okolí.

Zabýváme se poskytováním kvalitního optického a bezdrátového internetu, televizního vysílání (IPTV) a internetového telefonování (VOIP).

Mimo tyto služby našim zákazníkům se věnujeme podpoře volnočasových a kulturních aktivit v místech našeho působení. Podporujeme několik sportovních klubů a podílíme se na pořádání A sponzorství zajímavých společenských akcí.

Značka CERBEROS byla založena v roce 2003. Od této doby nabízela široké množství internetových, telefonních, televizních a dalších služeb.

Soustředíme se především na maximální kvalitu služeb a veškerou péči o naše zákazníky. Nabízíme postupně více a více služeb, které zajistí zákazníkům stabilitu připojení a bezpečnost jejich dat jako je např. antivirové řešení, wifi-routery.


Pokrýváme více jak 1500 km² v oblasti Středních a Severních Čech a to především v okolí Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi, Benátek nad Jizerou a mnoha dalších měst a obcí. Naše služby již využívá více jak 5000 spokojených zákazníků.


Nabízené tarify jsou vytvořeny tak, aby splňovaly všechny požadavky zákazníků především výkon, stabilitu a cenu! Samozřejmostí jsou zvýhodněné balíčky služeb INTERNET-TELEVIZE-TELEFON.

ČLENSTVÍ A CERTIFIKACE
máme přiděleny vlastní rozsahy IP adres IPv4 a IPv6 od RIPE
jsme členem NIXu

v každé centrále máme 2 záložní linky pro případ výpadku
máme 2 centrální body a také několik dodavatelů zahraničních linek

V roce 2010 jsme postoupili do finále Firmy roku Středočeského kraje a do celostátního finále soutěže Krizi navzdory. Naši zaměstnanci jsou držiteli mnoha certifikátů z oblasti IT, marketingu, obchodu a managmentu.


CERBEROS - jsme tu pro Vás!

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.192.48.196 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: