WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

TLAPNET

Aktualizováno:
01.11.2020
ISP-rating

Společnost Tlapnet s.r.o. byla založena roku 2004, kdy spolu otec a syn Jiří Tlapákovi začali realizovat svůj podnikatelský plán a to zavést internet do hůře přístupné oblasti Železných hor a okolí Ronova nad Doubravou, odkud pocházejí.

Přes velice střídmé odhady se společnost rozrůstala i do okolních měst a obcí. Vzhledem k rostoucímu počtu zákazníků se vedení společnosti rozhodlo vybudovat první zákaznické centrum, které vzniklo v Čáslavi a slouží pro poradenství a jako kontaktní místo pro zákazníky sítě. Máme také vlastní call centrum a zákaznická linka je nonstop 365 dní v roce a nachází se v Bylanech okres Chrudim. Chceme být našim zákazníkům blíže a tak vznikaly další prodejeny a zákaznická centra, která jsou nyní i v Přelouči, Světlé nad Sázavou, Poličce, Rychnově nad Kněžnou, Hradci Králové, Náchodě, současně máme i síť partnerských poboček aktuálně v Ledči nad Sázavou, Havlíčkově Brodě, Chotěboři, Světlé nad Sázavou, Bystřici nad Pernštejnem, Pardubice, Hlinsku, Týništi nad Orlicí, Kolíně, Vysokém Mýtu a České Třebové. Snažíme pro zákazníky dělat maximum a proto jsme se stali na některých pobočkách výdejními místy Uloženky a CZC.cz.

Nyní představuje oborově, organizačně, personálně a finančně prosperující telekomunikační firmu s vlastním týmem projektových pracovníků, správců sítě, systémových pracovníků, programátorů a techniků. V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti internet a zajištění kompletního a včasného servisu představuje společnost Tlapnet s.r.o. přední telekomunikační firmu v České republice. V rámci vysoké odbornosti jednotlivých divizí je společnost schopna realizovat rozsáhlé a velmi náročné projekty.
Počet zákazníků společnosti má vzestupný charakter. V současnosti je evidováno přes
45 000 spokojených domácností ve více než 800 měst a obcí. Mezi spokojené zákazníky patří i tisíce firem spolu s městskými a obecními úřady. Na základě znalosti zákaznické problematiky a vysoké míry vzájemné důvěry je se všemi klienty budujeme a udržujeme dlouhodobý vztah. Díky tomu podporujeme různé akce finančně nebo formou věcných darů a tyto akce jsou prezentovány na facebook stránce Tlapnet, kde zveřejňujeme podporované akce naší společností.

Naše společnost provádí každoročně rozsáhlé investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí a svým zákazníkům poskytuje digitální služby v nejvyšší kvalitě. Kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu se zabývá i poskytováním televizních služeb a to jak satelitních, tak IPTV (televize přes internetový protokol), která zákazníkovi umožňuje velké množství interaktivních funkcí na rozdíl od běžné televize. Vyjma těchto dvou činností je firma poskytovatelem hlasových služeb (VoIP a GSM), správy sítě ale i opravy výpočetní techniky a další elektroniky s vysokou mírou úspěšnosti oprav. Náročným firemním zákazníkům je nabídnuta služba automatické záložní linky na paralelní technologii a optimalizace firemních procesů (CRM, Workflow systémy, Systémy pro kontrolu exekucí, insolvencí a nespolehlivého plátcovství DPH, GPS monitoring a další).

Od roku 2012 se naše společnost stala zakládajícím členem ISP Alliance a.s., akciového sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Prostřednictvím tohoto členství byly rozšířeny veškeré služby na území celé České republiky, kde pomocí partnerských sítí můžeme nabídnout přenesení přípojky i mimo dosah sítě Tlapnet, který je nyní přes území několika krajů.

Aktualizace lokalit: 30.9.2020

Partner sekce:

ujezd.net
ujezd.net


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.237.67.179 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama:

Reklama:
ujezd.net
ujezd.net