WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

unet.cz

Aktualizováno:
17.02.2015
ISP-rating

Na poli internetových služeb působíme od roku 1997 jako regionální poskytovatel připojení. Od června 1999 jsme se jako jedni z prvních na českém trhu začali specializovat zejména na bezdrátové připojení mikrovlnou technologií v pásmu 2,4 GHz. Důvodem byla snaha nabídnout zákazníkům kvalitní připojení k Internetu s vyloučením plateb telekomunikačním monopolům. Od roku 1999 je síť prezentována pod obchodním značkou UNET. Postupem času jsme přešli na modernější technologie 5GHz a 10GHz.
V roce 2014 jsme se stali plnohodnotným virtuálním operátorem a svým zákazníkům nabízíme i mobilní hlasové a datové služby.

V oblasti telekomunikací máme dlouhodobé cíle. Investujeme značné částky do infrastruktury a rozvoje sítě. Finanční potřeby kryjeme zcela z vlastních zdrojů. Našim cílem je udržet si trvale dominantní postavení a své působení rozšiřovat jak regionálně tak i v dalších službách. Dnes máme vybudované optické sítě v devíti městech, síť více než 1.000 bezdrátových vysílačů a provozujeme připojení více než 33.000 zákazníků. Servisní služby zákazníkům v jednotlivých lokalitách zajišťujeme prostřednictvím více než 25 autorizovaných partnerských firem.

Dále zajišťujeme celé spektrum souvisejících služeb jako jsou návrhy a realizace optických a rádiových sítí, sítí LAN, vnitropodnikových intranetových sítí, provozování domén, webhosting, provoz virtuálních privátních sítí, dodáváme hlasové služby (VoIP, GSM) a televizi po internetu (IPTV).

Našim cílem na poli bezdrátového internetu je udržet si trvale dominantní postavení v regionu a rozšiřovat své působení nejen ve východních Čechách a na jižní Moravě

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 35.172.230.21 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: