WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

CeDa.net

Aktualizováno:
13.07.2009
 

CeDa.net je nekomerční a nezisková broadband síť připojená k Internetu. Právní subjektivitu sítě schválilo Ministerstvo vnitra České Republiky. V tuto chvíli připojuje 90 uživatelů neagregovanou 6 Mbit linkou do internetu za členský příspěvek 300 Kč měsíčně (finální cena, DPH se nepřipočítává) . Rychlost připojení se pohybuje do 2000 kb/s.

Důvodů založení společnosti je několik. Hlavní je špatná dostupnost připojení k internetu! Napřiklad drahý internet expres od Českého Telecomu zde není možné používat kvůli velké vzdálenosti od telefoní ústředny a připojení pomocí mobilního telefonu není dnes zrovna dobrý způsob jak se dostat na internet! Další důvody jsou například perfektní cena v poměru k rychlosti připojení, nebo poznání nových informací kolem IT oblasti!

Připojíme Vás zatím v obci Čejkovice, Dasný, Češňovice a Bavorovice, pokud se sejde více zájemců ze sousedních vesnic, pokusíme se dosta linku i tam. Dnešní technologie je celkem "dostupná" a umožňuje kvalitní spoje i na dlouhé vzdálenosti!
Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.238.112.198 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: