WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Dupeto s.r.o.

Aktualizováno:
12.08.2015
ISP-rating

Služby jsou postaveny na konceptu FTTB (Fiber to the Building - optika až do domu), který je široce komerčně využíván zejména v zahraničí. Optická infrastruktura, kterou operátoři používají především pro budování páteřních telekomunikačních sítí, je tak nyní dovedena až do obytných domů.
Širšímu rozšíření tohoto konceptu používaného u nás téměř výhradně pro připojování kancelářských budov, dosud bránily vysoké náklady na budování optické sítě. U nově realizovaných projektů je však část potřebných již součástí jejich výstavby, což umožňuje zpřístupnit optické přípojky už i domácnostem. Dupeto s.r.o., který v Trutnově jako jeden z prvních začal budovat vlastní optickou síť, v roce 2005 zahájil plošnou implementaci tohoto konceptu ve vybraných lokalitách.

Domníváme se, že moderní bydlení musí respektovat skutečnost, že internet se stal běžnou součástí dnešního života. Protože koupě nového bytu je dlouhodobou investicí, i technologie pro připojení k internetu by měla mít před sebou dlouhou perspektivu. A z tohoto hlediska je jednoznačnou volbou optická síť. Podstatou služby je připojení koncového uživatele přímo na optickou síť společnosti Dupeto s.r.o. Tím je umožněno nabídnout zákazníkům parametry srovnatelné s plnohodnotnou optickou přípojkou a flexibilitu v navyšování rychlosti a kvality nad technické možnosti ADSL, Wi-Fi i FWA. Samozřejmostí je u všech služeb přenos dat bez zpoplatnění objemu, neomezená doba připojení, nonstop dohled sítě (24x7) či možnost zdarma pevné veřejné IP adresy.
Hlavní znakem je vysoká kvalita služeb za cenu dostupnou širokému okruhu uživatelů, umožněná především efektivním využitím takřka neomezené kapacity optické přípojky pro více uživatelů při zachování vysoké bezpečnosti a kvality. Svým zákazníkům nabídnou plně profesionální řešení v oblasti přístupu k internetu. Další podrobnosti o službách je možné nalézt na www.dupeto.cz.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.197.231.211 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: