WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Chvalšiny.NET

Aktualizováno:
29.10.2014
ISP-rating

Chvalšiny.NET je zcela amatérský, nezávislý a neziskový projekt místní datové sítě. Celý princip je založen na filozofii přispěj a použij, kdokoliv se může na své náklady připojit, rozšířit tak síť a využívat společného fondu služeb. Účast je tedy naprosto nezávazná a v případě potřeby ji lze kdykoli bez problémů ukončit.

Celá "vnější" síť je provozována prostřednictvím bezdrátových technologií ve standardech IEEE 802.11a/b/g. Jedná se o pásma 2,4 a 5 GHz (jinak také ISM band), která jsou na základě všeobecného oprávnění (VO-R/12/08.2005-34 a VO-R/10/08.2005-24) Českého telekomunikačního úřadu uvolněna pro bezlicenční a bezpoplatkový provoz zařízení pro přenos dat pomocí metody rozprostřeného spektra.

Co naše síť nabízí

Všem, kteří participují v síti, se otevírá možnost využití jejích zdrojů. Jedná se zejména o komunikační nástroje (ICQ, Skype, NetMeeting, IRC, telefonie, videokonference), vzájemné sdílení neomezeného množství dat (např. Direct Connect, FTP), multiplayerové hry (možnost hromadných turnajů apod.), amatérská rádia, přístup k veřejným internetovým službám nebo jakékoli jiné TCP/IP aplikace. Zřizovaní jednotlivých služeb závisí, pouze a jen, na vašem zájmu - využití je prakticky neomezené!

S čím je nutné počítat

Celý projekt budují a rozvíjejí lidé (nadšenci) jakožto jeden ze svých zájmů. Navrhují, vylepšují, administrují, studují potřebné technologie... Vše ve svém volném čase, po zaměstnání a zcela zdarma (bez nároku na odměnu), ve chvílích, kdy jiní již dávno odpočívají. I přes veškeré úsilí a snahu, není v našich silách poskytování jakýchkoliv garancí nebo záruk. Toto prosím mějte vždy na vědomí.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.200.82.149 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: