WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

PlzenecNET

Aktualizováno:
16.05.2015
ISP-rating

Nabízíme připojení k síti internet neomezené časem ani objemem přenesených dat.

V současné době Vám pro připojení k naší síti zapůjčíme základní instalační balíček zcela zdarma bez nutnosti závazku a jeho standardní instalace Vás bude stát pouhých 799,-Kč.

Firma zajišťující pro nás instalaci připojení zabezpečuje také servis a poradenství v oblasti IT služeb. Veškeré požadavky hlaste na naši hotline 77578505, nebo mailem na info@plzenec.net.

Nově nabízíme také službu IPTV za cenu 99,-Kč/měsíc, kdy máte možnost první měsíc odzkoušet službu zdarma. V ceně tohoto základního balíčku je více než 40 televizních kanálů, možnost zpětného sledování 30 hodin do minulosti, nahrávání s úložištěm na 40 hodin a možnost rozšíření o další služby včetně programových balíčků. Více info na http://plzenec.net/index.php/sluzby-2/televize

Dále zajišťujeme také zasíťování bytových domů a kanceláří, instalaci a správu kamerových systémů, televizní a satelitní rozvody, instalaci a údržbu otických sítí, výškové práce v oboru slaboproudu a v těchto oborech rádi rozvíjíme spolupráci s obcemi a firemními objekty.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 3.236.116.27 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: