WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Racingnet

Aktualizováno:
28.08.2021
ISP-rating

Bezdrátový internet „Racingnet“ založil Jan Bařinka v listopadu 2006 z důvodu absence kvalitního a vysokorychlostního internetu v Kraslicích a během pár měsíců dokázal uspokojit internetem domácí i firemní uživatele nejen v Kraslicích . Hlavním cílem a prioritou Racingnetu je vybavení všech domácností, malých a středních firem vysokorychlostním internetem za nízké pořizovací náklady a velmi příznivou cenou za připojení. Zákazník nemusí vlastnit pevnou linku, není omezován žádným datovým přenosem (FUP), je pouze na něm, jak se svým připojením vynaloží.

Páteřní spoje budujeme na technologii pracující v pásmu 10GHz,17GHz,24Ghz a licencovaných pásmech 11Ghz na nejmodernějších dostupných technologiích, dále vlastníme rozsáhlou síť optických vláken v několika městech, přístupové body stavíme v pásmu 5.4GHz na osvědčené a bezporuchové technologii. Panelové domy připojujeme výhradně přes optickou síť. Od září 2008 se Racingnet spojil s poskytovatelem Gnet. Společnost i nadále nese jméno Racingnet. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a poskytování internetu.

V roce 2009 až 2011 se nám podařilo naší síť rozšířit po většině západočeského kraje díky velkému zájmu o naše služby jak z řad domácích uživatelů tak firem a obcí. V roce 2014 se rozšířilo portfolio služeb o kabelovou televizi IPTV s funkcí zpětného záznamu a jsme tak jediním z mála poskytovatelů telekomunikačních služeb kteří nabízí Triple play služby.

V současné době poskytujeme služby připojení k internetu s možností kabelové televize IPTV, voip s nadstandardními doplňky jako IVR hlasový navigační systém, webhosting, pronájem dedikovaných (virtuálních) serveru, tvorbu webových aplikací dle přání, pokročilé fakturační systémy, kamerové a zabezpečovací systémy, rozvody SAT TV a internetu pro společenství panelových domů.

Našim stávajícím zákazníkům chceme poděkovat za projevenou důvěru a přízeň, vaše důvěra je pro nás zavazující.

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 44.197.231.211 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: