WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

Spolek jinonice.cz

Aktualizováno:
07.04.2016
ISP-rating

Spolek jinonice.cz

Základním cílem spolku je sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití a pro šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér.

Spolek jinonice.cz (dříve o.s.jinonice.cz) je síť fungující od roku 2006 na území Prahy 5 (Stodůlky, Nové Butovice, Hůrka, Jinonice), Zbuzany a Dobříč. Síť umožnuje zájemcům přístup do celorepublikové experimentální sítě CZFree.net a také přístup do sítě sítí Internet. Na rozdíl od připojení přes klasické poskytovatele internetu se také můžete podílet na stavbě a rozvoji sítě. Připojit se může kdokoliv .

Projekt umožňuje obyvatelům uvedené oblasti (přesnější geografické vymezení naší působnosti najdete na mapě) připojit se k naší síti, a sdílet s námi veškeré její výhody. Jsme členy dalších sdružení sledujících podobné cíle a sice czf-praha a jejím prostřednictvím jsme propojeni do peeringových center NFX a NIX.

Pokud uvažujete o připojení, nebo se třeba chcete jenom vyptat na podrobnosti, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@jinonice.cz.

Partner sekce:

eurosignal.cz
www.eurosignal.cz


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 54.226.41.91 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.
Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

cerberos.cz
www.summitd.cz

Reklama: