WiFi \ Katalog poskytovatelů internetu - Česko

KAZA computers

ÚvodCeníkKontaktyTechnologieMapa pokrytí

Technologie:

Bezdrátové spoje WiFi 5 GHz - Tato technologie je také součástí standaru WiFi založeného na specifikacích IEEE 802.11. Je ovšem mnohem lépe připravena pro provoz mimo uzavřených prostor a nyní tedy představuje ideální způsob bezdrátového připojení pro každého. Připojení je více robustní a nabízí řádově vyšší odolnost vůči rušení. Mezi předpoklady pro bezproblémový provoz ale stále patří přímá viditelnost na některý z našich přístupových bodů a přijatelná vzdálenost od daného bodu. Tyto podmínky pro Vás samozřejmě ověříme, budete-li mít zájem.

Kabelové rozvody • 100 Mb ethernet - V případě tohoto způsobu připojení je v bytě zákazníka pouze instalována standardní ethernetová zásuvka. Jde tedy jistě o nejpohodlnější a současně nejlevnější cestu k internetu. Není vyžadováno žádné speciální zařízení - pouze obyčejná síťová karta, která je již po mnoho let samozřejmou součástí absolutní většiny počítačů. Tato technologie umožňuje poskytovat velmi levný internet v nejvyšší kvalitě. Při realizaci je totiž instalován pouze jeden vysokorychlostní spoj pro celý objekt (například bytový dům) a v něm je vytvořena lokální síť ethernet, na kterou se může připojit každý, kdo má o naše služby zájem.

Bezdrátové spoje WiFi 2.4 GHz - Bezdrátovou technologii Wifi 2.4 GHz již nepodporujeme! (novým zákazníkům není nabízena, stávající zákazníci postupně migrují na novější technologii 5 GHz)



DatumPočet uživatelůPočet APKonektivita [Mbps]
6.6.2007100080NA
NA - údaj není k dispozici

 

Aktualizace: Chci aktualizovat údaje této strány. Chci aktualizovat kompletní údaje poskytovatele KAZA computers

Statistiky poskytovatele "KAZA computers":

Posledních 30 dní:

Za posledních 30 dní nebylo vykonáno žádne měření.
 

Posledních 24 hodin:

Za posledních 24 hodin nebylo vykonáno žádne měření.

Změřte si rychlost »

Prohlédněte si více statistik »  

Diskuse u poskytovatele KAZA computers
Přidat komentář

Partner sekce:


Váš poskytovatel připojení

K vaší IP adrese 34.204.198.73 bohužel nemáme přiřazeného žádného poskytovatele internetu.




Tip: Navštivte sekci VoIP a porovnejte nabídku více než třech desítek operátorů!

Reklama:

Reklama: