Spolehlivý internet CERBEROSu – novinky a zajímavosti.

, 28. března 2017
  • CERBEROS s. r. o. je společností poskytující internetové připojení, VOIP telefony a televizní vysílání.
  • Jedná se o regionální firmu, která nabízí své služby v Mladé Boleslavi, Liberci a okolí.
  • Na trhu jsou již přes 13 let a stále mají nové nápady.

(PR sdělení) CERBEROS není pouhým názvem společnosti. Je to idea, která nyní dostala konkrétní vzhled. Tříhlavý pes je tak novým symbolem a čerstvým větrem do plachet společnosti. Více o společnosti a symbolu nám řekne jednatel společnosti, Jaroslav Polívka.

Pane Polívko, jaké vlastně poskytujete služby a jaké jsou nejoblíbenější?

Dnešek je dobou, kdy je potřeba dělat věci jednoduše. Zákazník nemá moc času u různých společností dojednávat různé služby, a tak kromě internetu poskytujeme také televizní vysílání, telefonování přes internetzabezpečení dat, počítačů a mobilů. Už tak nemusíte oběhávat 4 různé společnosti. Stačí na to jedna firma.

Pro špatně přístupná místa jako jsou malé vesničky, kde není zavedený žádný optický kabel, je určitě skvělý internet na bezdrátové síti. Nejpoužívanější a nejvhodnější je tarif Bezdrát 30, který má rychlost 30/20 Mbps. Tedy pokud jste běžný uživatel, který prohlíží email, Youtube, Facebook, chce se podívat na film v HD kvalitě, nebo si snad chce něco i zahrát, tak je tento tarif dělaný právě pro vás.

Pro obyvatele Mladé Boleslavi či Liberce máme navíc možnost připojení po optické síti. Naše nejoblíbenější tarif je MaxFiber (internet na optické síti až do bytu). Tarif má rychlost 100 Mbps pro stahování a stejně tak nahrávání dat. Díky vysoké stabilitě a rychlosti jsou optimální pro domácnosti. Oblíbeným tarifem nadšenců internetu je ale GIGAFIBER. Přenosová rychlost je 1000 Mbps, a tu pro koncového zákazníka běžně nikdo nenabídne. Dostupnost služeb si pak může zákazník ověřit na naší mapě pokrytí. Zeleně vyznačené jsou oblasti s dostupností tarifů BEZDRÁT, zatímco v červených oblastech jsou dostupné i tarify FIBER. Je ale vhodné kontaktovat přímo naše zákaznické centrum pro konkrétní informace a nabídky.

tabulka tarifů pro domácnosti

mapa pokrytí – Mladá Boleslav

mapa pokrytí – Liberec

Tyto a další služby nabízíme také firmám a podnikatelům, kde nabízíme i individuální řešení. Novinkou je nyní tarif EET a EET+, které jsou především určené pro pokladní systémy bez dalšího využití internetu a jejich výhodou je nízká cena.

přehled tarifů pro podnikatele a firmy

Máte nějaké zajímavé doplňkové služby?

Zajímavou službou je pronájem WiFi-routeru, zákazníkovi pak odpadnou nepříjemné zkušenosti ve chvíli, kdy se elektronika pokazí. Výměna je zdarma po celou dobu užívání. Na našem zařízení dokážeme také diagnostikovat problém vzdáleně a většinu problémů tak vyřešit bez obtěžování časově zaneprázdněného zákazníka.

Firemní klientela vyžaduje hlavně spolehlivost, kterou poskytujeme skrze garantovaná připojení. Například právě prestižní Liberecké škole Doctrina poskytujeme připojení 1000/1000 Mbps. Dodáváme tak žákům tu nejkvalitnější službu, kterou mohou mít. Mohou si tak sami vyzkoušet jaké to je, mít to nejlepší.

Máte i nějaké akce pro své zákazníky či veřejnost?

Ano, samozřejmě na našem Facebooku pořádáme často soutěže o lístky a nabízíme průběžně zvýhodněné služby.

Proč trojhlavý robotický pes jako nový symbol pane Polívko? Proč ne třeba tři obyčejní psi?

K robotickému psovi se váže celá řada idejí založených na symbolice a historii. Právě CERBEROS (jméno psa pozn. redaktora) je nejvhodnějším vyobrazením toho co naše společnost a naše služby znamenají. Částečně robotický je jednoznačně proto, že jsme IT společnost a míříme do budoucnosti. Pracujeme s jedničkami a nulami, a to je i základem robotického psa Cerbera.

Kerberos (latinsky Cerberus) je původem pes z řecké mytologie střežící vchod do podsvětí. Běžně je vyobrazován se třemi hlavami. Zde začíná přenesený význam, kdy náš robotický pes střeží naše klienty před napadením. Internet sice není naprostým podsvětím, ale odborníci se shodují, že až 70 % internetu může tvořit tzv. darknet, který je útočištěm pro nelegální kopie, hackery a nezákonnou aktivitu. Naše společnost tak umožňuje bezpečný vstup do říše internetu. Tři hlavy také mohou představovat 3 základní služby, které chceme poskytovat domácnostem a firmám. Je to především internet, televize nebo telefon a to vše v zabezpečené formě bez starostí s provozem a pořízením. Televizi spíše využijete v domácnosti, zatímco ve firemním prostředí je spíše potřebné levné volání.

Co vás vedlo k tomu vytvořit tento symbol a co chcete, aby vyvolával ve veřejnosti?

Značka naší společnosti je sice velmi známá, ale naši zákazníci často vlastně ani nevědí, co znamená naše logo a název společnosti. Někdo si myslí, že jde o javorový list, netopýry, šlápotu apod. Z tohoto důvodu a z důvodu identifikace naší idey jsme se rozhodli ukázat, co nás zosobňuje a čím jsme. Chceme, aby CERBEROS byl průvodcem pro stávající i nové klienty a ti si ho představili pokaždé, když se vysloví jméno naší společnosti.

Rád bych, aby nás všichni brali jako společnost, která se našim zákazníkům snaží co nejvíce pomoci v ochraně jejich dat, poskytuje velmi kvalitní služby, má férové jednání a také je maximálně inovativní. Pes CERBEROS navíc není poslední novinkou, kterou v tomto roce chystáme.

Více také naleznete na www.cerberos.cz nebo našem Facebooku.

Štítky: , .

Diskuze k článku

Diskuze ke článku je uzavřena.

Kategorie Internet, Technologie.

Štítky: , .

Diskuze: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Spolehlivý internet CERBEROSu – novinky a zajímavosti.

Navštivte také

Speedmeter Internetu pro všechny

Katalog Wifi sítí

Reklama:

Bleskovky

Rádi bychom Vás pozvali na naší ISP Roadshow zaměřenou na poskytovatele internetového připojení

, 21.9. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rádi bychom Vás pozvali na naší ISP Roadshow zaměřenou na poskytovatele internetového připojení

Aprílový prehľad udalostí zo života slovenských operátorov

, 28.4. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aprílový prehľad udalostí zo života slovenských operátorov

Inovativní řešení plánování optických sítí FTTH

, 22.10. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Inovativní řešení plánování optických sítí FTTH

Pozvánka na workshop IPv6 v praxi – posledních pár dní na registraci.

, 28.2. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na workshop IPv6 v praxi – posledních pár dní na registraci.

Sprintel jako první regionální operátor spouští novou síť v pásmu 3,7 GHz

, 6.2. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sprintel jako první regionální operátor spouští novou síť v pásmu 3,7 GHz

IT dovednosti teenagerů – mají se starší bát mladé generace?

, 14.1. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem IT dovednosti teenagerů – mají se starší bát mladé generace?

MPO spustilo veřejnou konzultaci nové mapy – intervenčních oblastí pro dotace NGA

, 19.11. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MPO spustilo veřejnou konzultaci nové mapy – intervenčních oblastí pro dotace NGA

UPC hlásí výrazný růst tržeb i připojených domácností

, 12.11. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem UPC hlásí výrazný růst tržeb i připojených domácností

Konferencia „Kam kráčajú telekomunikačné siete Slovensko 2018“ už za pár dní. Nepremeškajte registráciu.

, 8.10. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konferencia „Kam kráčajú telekomunikačné siete Slovensko 2018“ už za pár dní. Nepremeškajte registráciu.

Ruší vaše vysílače meteoradary? Nově máte 48 hodin na odstranění rušení bez sankce.

, 4.10. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ruší vaše vysílače meteoradary? Nově máte 48 hodin na odstranění rušení bez sankce.

Více bleskovek →

Články

Viete čo má spoločné kotol s omrznutými trolejami a anténami?

, 26.1. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Viete čo má spoločné kotol s omrznutými trolejami a anténami?

Počasie počas Vianoc otestovalo pripravenosť operátorov

, 28.12. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Počasie počas Vianoc otestovalo pripravenosť operátorov

Viete, že aj regionálni operátori majú zaujímavé vianočné ponuky?

, 11.12. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Viete, že aj regionálni operátori majú zaujímavé vianočné ponuky?

Mobilné služby počas dovolenky

, 10.7. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mobilné služby počas dovolenky

Svetový deň telekomunikácií a informačnej spoločnosti nám pripomína, ako sa svet vďaka telekomunikáciám zmenil

, 17.5. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svetový deň telekomunikácií a informačnej spoločnosti nám pripomína, ako sa svet vďaka telekomunikáciám zmenil

Zo súťaže a etického podnikania telekomunikačných operátorov budú profitovať zákazníci

, 29.3. Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zo súťaže a etického podnikania telekomunikačných operátorov budú profitovať zákazníci